Bardzo cenne 3 punkty zdobyli w Wielką Sobotę zawodnicy Startu Radziejów, którzy pokonali Victorię Smólnik 4-1. Trener Jacek Gawinecki w porównaniu z meczem sprzed tygodnia dokonał jednej zmiany w składzie, natomiast kadra była zdecydowanie szersza dzięki czemu nasz szkoleniowiec miał do dyspozycji pełną meczową osiemnastkę.

Gospodarze w mecz weszli bardzo dobrze. Już w 6. minucie faulowany z boku boiska był Michał Świątkowski. Piłkę ustawił Roszak, który sprytnie płaskim podaniem znalazł w polu karnym Patryka Wojciechowskiego, który pewnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce. 5 minut później po pięknej indywidualnej akcji wynik spotkania podwyższył niezwykle aktywny tego dnia Paweł Behlke. Mimo kilku kolejnych okazji z obu stron w pierwszej części gry więcej bramek nie padło.

Po zmianie stron również bardzo szybko zdobyliśmy bramkę. W 54. minucie znakomitą akcję całej drużyny wykończył Konrad Lewandowski. Na kwadrans przed końcem goście wykorzystali błąd Startowców i zdobyli bramkę na 3-1. Tuż przed końcem meczu sędzia Sylwester Rasmus podyktował rzut karny dla Startu za faul na Behlke. Piłkę na 11. metrze ustawił Piotr Markowski, który bez problemów pokonał bramkarza rywali ustalając wynik spotkania na 4-1.

Skład Startu: Dobrzycki - Świątkowski, Kardasz, Markowski, Gołdyn (70' R. Lewandowski) - Słomczewski, Roszak, Behlke - Wojciechowski (85' Czarnota), Fijałkowski, K. Lewandowski (75' Owedyk).

W rezerwie pozostali: Igła, Piątkowski, Żywica, M. Adamkiewicz.