Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz Startu Radziejów ze Zdrojem Ciechocinek w 16. kolejce V ligi. Był to ostatni mecz podopiecznych trenera Jacka Gawineckiego w 2015 roku. Teraz zawodników czeka dwumiesięczna przerwa w treningach, które zostaną wznowione w połowie stycznia.

Z przebiegu meczu można stwierdzić, że wynik remisowy jest jak najbardziej sprawiedliwy. Żadna z drużyn nie potrafiła wykreować sobie sytuacji stuprocentowych. W pierwszej połowie, kiedy to nasz zespół grał z silnie wiejącym wiatrem zagrożenie pod bramką gości stwarzaliśmy głównie po stałych fragmentach gry czy też długich wyrzutach piłki z autu. Jednak żadna z tych prób nie zakończyła się powodzeniem.

Po zmianie stron grając pod wiatr paradoksalnie zagraliśmy lepiej niż przed przerwą. Silne podmuchy powodowały, że musieliśmy częściej grać po ziemi, krótkimi podaniami. Dobre okazje do zdobycia bramki stworzyli sobie Aleksander Owedyk oraz Bartłomiej Roszak, lecz niestety obaj oddali strzały swoją gorszą nogą co spowodowało, że bramkarz gości dwukrotnie stanął na wysokości zadania.

Skład Startu: Radaszewski - R. Lewandowski, Świerski (54' Owedyk), Markowski, Świątkowski - Piątkowski, Roszak, Matusiak - Konwent (84' P. Adamkiewicz), Fijałkowski, K. Lewandowski.

W rezerwie pozostali: Dobrzycki, Igła, M. Adamkiewicz, Marczewski.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież